Opinie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Rabdrew
Average rating:  
 12 reviews
by Marcin on Rabdrew

Bardzo solidna firma. Polecem

by Oleg on Rabdrew

Witam .potwierdzam fachowość firmy jakość cena terminowość wszystko spasowane jak dobre schody.pozrawiam

by Maria on Rabdrew

W PELNI ZGADZAM CO DO OPINII P.ANNY O EKIPIE MONTUJACEJ.

by anna on Rabdrew

Firma profesjonalna a ekipa montująca rewelacyjna godna polecenia

by M&S on Rabdrew

Firma wykonała nam piękne, nietypowe schody na antresolę. Ekipa bardzo kulturalna, sprawna, cena schodów konkurencyjna, a same schody robią na wrażenie na wszystkich , którzy nas odwiedzają. Z usług tej firmy na pewno jeszcze skorzystamy. Polecamy!anna

by Paweł on Rabdrew

Firma wykonała u mnie schody dębowe, za przyzwoitą cenę,szybko i solidnie, bez żadnych problemów.Pracownicy,którzy montowali schody, bardzo profesjonalni i spokojni.Bardzo polecam.

by Katarzyna z Modlnicy on Rabdrew

Schody (dębowe, cena bardzo konkurencyjna)są naprawdę piękne! Współpraca z firmą od pierwszego telefonu po montaż (nawet przed uzgodnionym terminem) - wzorowa. Profesjonalne doradztwo, profesjonalny i bardzo staranny montaż. A ekipa - zdecydowanie najbardziej kulturalna i porządna z wszystkich ekip pracujących przy budowie i wykańczaniu naszego domu. Polecamy.

by Joanna z Krakowa on Rabdrew

Polecam firmę jako na prawdę solidną. W październiku 2013 wykonano nam schody. Na każdym etapie realizacji wszystko było w najlepszym porządku. Schody bardzo nam się podobają, każdy kto wchodzi do sieni jest pod wrażeniem, wszystko na tip top, starannie,ze smakiem, pięknie wykończone. Po telefonicznym zapytaniu, właściciel był u nas następnego dnia, przyjechał kolejny raz do ostatecznego pomiaru gdy zostały położone tynki,zmienialiśmy w międzyczasie kolor pod zamontowane drzwi. Wszystko terminowo i bezproblemowo. Cena umiarkowana.

by Iwona on Rabdrew

Mam przyjemność posiadać schody wykonane przez firmę rabdrew i był to mój najlepszy zakup jaki mogłam zrobić. Schody są boskie i pięknie wykonane idealne do mojego mieszkania. Tym bardziej jestem zadowolona z tych schodów, ponieważ inni fachowcy nie byli w stanie takich wykonać.

by Karolina on Rabdrew

Firma Rabdrew wykonała w moim domu białą balustradę do gotowych już schodów. Współpraca przebiegała wzorcowo. Zlecenie zostało wykonane na czas (a nawet szybciej), z dbałością o jakość, po z góry ustalonej cenie (bardzo konkurencyjnej). Szczerze polecam!!!

by Halina on Rabdrew

Zakupiłam montaż i wykonanie balustrady na strych w tej firmie. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza, że cena była bardzo przystępna, a jakość nie odbiegała od dużo droższej konkurencji. Szczerze polecam.

by Tomasz on Rabdrew

Posiadam jesionowe schody drewniane wykonane przez firmę RABDREW już od około 7 lat i od tej pory nie miałem z nimi żadnych problemów. Są dobrze zamocowane i wysuszone. Zdecydowanie polecam tą firmę.